Prosinec 2007

Ahooooooooooooooooj!

24. prosince 2007 v 15:42 =blog and me=
Takže vy co jste tu...tak se vas ptam...date svemu zvířatku neco k vanocum?? pište prosíím komíky =)) ja dam nasi fence ty blbinky jako sladkosti atd... a vlatsne všem zviratum neco takovyho dam :) a co vy?? a jak vas vzali vanoce?? těšíte se??

Micinka =)

23. prosince 2007 v 16:52 animals*pets

Tak...

23. prosince 2007 v 16:37 =blog and me=
Takže tohle je Micka po ní je pojmenovan blog...protože jí mam mociiinky rada je to moje zlatíčko..občas zlobí..ale jinak je super! Jsou jí 2 roky..teda spiš byli ted v září... no a sourozence už nema...její mamka...je Sněžěnka.. a taťka asi Proužek =) tady je takovy maly rodokmen....

Britska kočka-photos

23. prosince 2007 v 16:09

Slečna Vedoucí ;)

23. prosince 2007 v 11:55 | Verča |  Vedoucí
Jmenuji se Veronika,momentálně mám 15let,jsem z okresu města Mladá Boleslav.
  • Patřím mezi lidi pesimistiké,to díky životu. Stydlivá nejsem,jen tichá,ale dokážu si i dupnout a lidi tím obvykle překvapím. Má špatná vlastnost je sebekritika.Ale lidé ve znamení Panny jsou kritický,takže takto. Sklony k šebepoškozování nemám,ale za to mám někdy černé myšlenky,tedy sebevražedné. (Zatím do léčebny nepatřím)
Jsem spíše cholerik,pesimista a introvert dohromady.Ovšem mezi přáteli se ze mě stáva sangvinik.

Zakládám si na humoru,většinou černém a ze všeho nejraději bych se starala o všechny lidi na světě.Jsem o ostatní až moc starostlivá.

Nikdy bych neudělala nic špatného- týrání zvířat,vražda člověka(cizího)

Ve volném čase je mé hobby poslouchání,ale i hraní na kytaru Chinaski.
Mezi mé oblíbené zvíře patří kočka a vlk. Kočka z důvodu sebevědomí (které mi moc chybí) a vlk díky mýmu bývalému idolu.Kterého jsem ještě nepřestala mít ráda.

Miluju zábavu,kulturní vyžití,lidi,plány,nápady,akce,auta,fotbal

Jsem nedůvěřivá,každý je pro mě nebezpečí. Naučilo mě to okolí,kterým jsem trpěla v průběhu 7-8 třídy a tak mne poznamenalo takto.

V nejbližší době jsem velmi šťastná,díky lidem které mám okolo sebe,získala jsem nové kamarády,a to i mezi kluky (děkuju) . Vážím si víc života a to díky mé kamarádce,která na tom byla zdravotně špatně.

Jsem fanouškem Fk a Hc Mladá Boleslav,Chinasek
Mezi mé oblíbené herce patří Jiří Langmajer a z cizích zesnulý Heath Ledger
Ze zpěváku Tomáš Klus apod..
Jako správný Čech fandím pouze českým věcem,tudíž na mě nechoďte s Amerikou.