Únor 2009


Řetěz for Kačka (proto tam nejsou ničí odpovědi)

28. února 2009 v 16:29 | Ronny |  o mně
Partner:
 • Jaký by měl být tvůj budoucí partner?
 • Tolerovala by jsi mu workoholismus/alkoholismus/kuřáctví?
 • Umíš si představit,že by se někdo z tvého okolí stal tvým životním partnerem?
 • Chtěla by jsi,aby byl milý,upřímný,klidný, nebo spíše parchant,co neví kde mu hlava stojí,má tě rád,a tebe nějak přitahuje?
 • Odpusitla by jsi mu nevěru?


Nová činnost

28. února 2009 v 14:49 | Ronny |  o mně
Takže,dlouho jsem nemohla vymyslet,jak dát na blog hudbu. Imeem mě naprosto zklamalo,nešlo mi,takže tu máte youtube.
Písnička se jmenuje Kiss from a rose,je od Angeliny Aki.
Dole v zápatí si ji můžete pustit ;)
To je pro dnešek zřejmě vše.
Upadá návštěvnost,ale to bych neřešila.
Vy co máte prázdniny si je užijte :)

Řetězák 04

28. února 2009 v 11:26 | Ronny |  o mně
Tvé slabosti : Tomáš,to je jediné co mě nenechá v klidu
Jak podle tebe vypadá perfektní pizza : nijak,pizzu nejím
Cíl, kterého chceš dosáhnout tento rok : nezabít člověka,v klidu odejít ze Zš
Nejčastěji používaná fráze na Skype: skype nemám

50 otázek

27. února 2009 v 20:45 | Ronny |  o mně
 1. Chtěla bys vrátit minulost? Jen na chvíli,ale pak bych chtěla být zase tady.
 2. Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem? Někdy ano.
 3. Věříš tvrzení, že "Čas jsou peníze"? Jistě.
 4. Myslíš, že je na světě spravedlnost? Boží mýlny melou pomalu,ale jistě.
 5. Jsi věřící? Ano,ale nepokřtěná. (Do kostela nechodím)
 6. Máš nějaké životní sny? Jako každý člověk.
 7. Umíš si představit lásku bez sexu? Umím.
 8. Dokázala bys podvést? Koho? Přítele? z blbosti. Kámošku? Ne.

Here comes the Sun

27. února 2009 v 19:50 | Ronny |  o mně
Ano , i sem dorazilo slunce. Nemá cenu tady vypisovat co ve škole,jsem svině. To víte no. Jestli něco nesnáším,tak je to lhaní,urážení,podvádění,schazování,hysteričnost. Už se těším na dalších 50 let co tady,si myslím,budu. Nenechám se rozházet člověkem co se mě snaží zničit. Ne ne,už jen 4 měsíce a ádiéé :)

Ps. Díky že ste se teda "zapsali" ;)


Únor

24. února 2009 v 16:26 | Ronny |  o mně
Mám pro vás-moje Sbé,úkol,který jsem viděla na jednom blogu. Ne že by mi na návštěvnosti záleželo,tak to není,ale jen mě zajímá jestli na tento blog vůbec chodíte,od některých nevidím jediný komentář jak je měsíc dlouhý. Proto,jestli čtete tento článek a jste moje sbé,napište do komentářů : Jo.
Nepište četla,chodím sem a pod.. jenom jo . Článek nechám na blogu do 9.března,to je dost času aby mi sem napsali všechny spřátelené blogy. Jestli to někteří tak neučiní,nevyhodím je,jen si propříště rozmyslím,jestli na vaše blogy mám chodit když vy ne. Navíc když tu tento článek bude tak dlouho,tak byste ho snad mohli přečíst. To je celé,tak a teď se ukažte :D

Umělci z Čachovic

23. února 2009 v 16:10 | Ronny |  o mně
Život si s námi hraje a my jsem jeho loutky. Když už to vypadá že budoucnost máme přesně nalinkovanou,stane se věc,která je překvapivá,která nás vyvede z míry a my nevíme co s tím. Většinou se snažíme s tím vyrovnat a nemyslet na to. Ale ne vždycky to prostě jde,někdy si chceme o těch věcech promluvit a mít jasno. Pak jsou dvě možnosti. Buď to dopadne dobře nebo ne. Pro lidi,který jsou rozumní,hodný,ochotný,to většinou dopadně špatně. Pro druhý typ,pro drzé fakany a hulváty to dopadne samozřejmě dobře. Ale boží mlýny melou,sice pomalu,ale jistě. Říkejme si co chceme,ale stejně na to doplatí. Když se člověk cítí špatně ve společnosti,schazuje se,zbytečně. Není sám sebou a panikaří. Přitom by stačilo jen vzít pušku a potřílet některé lidi. Ale to nejde. Respekt si u nich nikdy nezíská a většinou u takových,u takových co ho jen napadají ho ani nechce. Ví,že je lepší než oni,ale oni si to dokazují takto.


Život je nespravedlivý.

On není doma

22. února 2009 v 17:57 | Ronny

No.. a on byl doma. Teda přesněji,odjížděl teprve. Já tu hubu vždycky otevřu když nemám. A ještě tak hlučně. Ach jo =D

Budu se muset asi podívat na přiroďák,údajně bychom měli psát. Fuj.
Tak čus a nemluvte nahlas,když nevíte kdo to slyší.

A hlasujte ve Vyfot zvířátko ZDÉ !

"Šejky šejky bejbe"

22. února 2009 v 10:43 | Ronny |  o mně
Pořád sněží a mě to už přestává bavit. Jinak udělala jsem 2 videa,to jedno sem dám. Včera jsem do noci koukala na opakování předávání cen Očka,o kterých mi Kačka řekla. Když měli všichni zpívat Ty jsi jako já,tak to nehorázně po*rali. Fruhlingová měla zpívat,ale vlezl jí do toho Hrůza,pak měl zpívat Michal a tomu tam pro změnu vlezla Farná..

Štve mě AHA! proč?! Protože už zase kolují ty kecy,že Langmajer se chodí léčit akupunkturou,ale pozor ne kvůli zádům,ale kvůli psychickým problémům. Já už se opravdu ničemu nedivím.

Toto je dnes poslední článek,celý den mám co dělat a nebudu konečně sedět zase u počítače jako včera.

Okradl tygry o 400 kg masa

21. února 2009 v 13:15 | Ronny |  Zaujalo mě
Ostrava
Bývalý zaměstnanec ZOO v Ostravě-Michálkovicích se svému zaměstnavateli pomstil za nedávný vyhazov.
Z mrazáku ukradl 410 kg hovězího masa, které mělo být původně použito jako krmivo pro kočkovité šelmy.
Policisté objasnili nezvyklou krádež krátce po činu. Zloděj se podle nich na účet šelem obohacoval v přesně nezjištěné době od 6. do 10. února.
Ukradl přitom maso za celkem 20 755 korun.


Wolfs 04

21. února 2009 v 10:00 | Ronny |  Animals,pets,etc
zdroj na obrázku

Vyfoť zvířátko -3.kolo

18. února 2009 v 15:10 | Ronny |  Vyfoť zvířátko
Omlouvám se za zpoždění,ale s Lucííkem jsem se nemohla dohodnout,měla jsem špatný e-mail,už je vše v pořádku,takže můžeme začít. Do dalšího kola (3) měli soutěžící vyfotit více živočichů(tedy i člověka) spolu se zvířetem. Všem se to povedlo,to se musí uznat. A vy teď rozhodnete,kdo postoupí do 4.kola,kde zbydou už jen 4 soutěžící,a po něm bude vyhlášení výsledků ,vezmu tedy výsledky ze 4.kola a podle toho udělám místa (1,2,3) . Hlasy si schánět MŮŽETE. Toto kolo končí až za dva týdny,teda 7.března! (svátek má Tomáš)

POZOR!

Byla bych ráda,kdyby jste mi napsali,jestli chcete ještě jeden úkol,do 4-kola,nebo jestli budete s touto fotkou soutěžit až do konce.Je to na vás!
Hodně štěstí!


Úžasná devátá třída

17. února 2009 v 16:05 | Ronny |  o mně
Dalo by se říci ironicky,ale také ne. V poslední době je všechno o.k. a za to jsem ráda. Jako třída spolu celkem vycházíme a ty drobné urážky (ha ha) a jiné kecy se dají přejít. Dnešním dnem bych napsala- skvělý ,ale jediné co mě mrzelo,že odpadl pěvák :( Máme ho jednou za týden a ještě odpadne! cs! Za to mám ale jinou radost :) díky ředitelce-která mimochodem i pěvák zrušila (ehm) . Fajn nevím kdo to tu čte,a vylévat srdce si nepotřebuju. Od toho mám kamarády (vidíte to označení? :D) Teda.. kamarádku,další rada mi chybí.
Zdar

Paskov-Ostrava

16. února 2009 v 19:58 | Ronny |  Zaujalo mě
Viděli jste nejspíš ve zprávách,chci k tomu jen říct,že..prostě mě to štve. Kamarád je teď v Ově,je malá pravděpodobnost,že by jel mezi těmi 200 lidmi,ale přeci jen to nenechávám být.Jezdí vlakem.Proto. Když to tak vezmu,jsou horší věci,než kouření nezletilých."Náraz. Všichni začali křičet, slečna vedle začala silně krvácet z nosu. Vypukl zmatek. Dveře nešly otevřít, nemohli jsme se dostat ven. Všude bylo vysypané sklo," popsala Kateřina, která ze srážky vyvázla se zablokovanou krční páteří. Seděla v druhém vagonu za lokomotivou vlaku jedoucího do Ostravy.

Zraněná cestující skončila v Městské nemocnici v Ostravě. Podle prvních výsledků šetření mohl nehodu se škodou sedm milionů korun zavinit strojvedoucí právě z osobního vlaku jedoucího na Ostravu.

Věci se mají jinak

16. února 2009 v 16:00 | Ronny |  o mně

Nebudu se ptát jaký máte názor na kouření. Je to každého věc,okolo mě se hulí takřka pořád. Většinou tu způsubují sousedé,či školáci. Ale proboha vysvětlele mi,vy-co kouříte,co vám to dává? Dobře,někdo říká uklidňuje,ale podlě mě 80% studentů mladších věku 15 let,si tím akorát dokazují jak nejsou úžasní. Kouří ná záchodech,schánějí cigára všude možně a za nejbližším rohem je vidíte se zapálenou cigaretou. Toleruju 9.třídu,do níž patřím,ale vidět o 3-4 roky mladšího žáka,mi příjde drastický. Jasně,žvásty kazí si zdraví na nikoho nezaberou. Moje babička odnaučila syna kouřit tak,že mu řekla že umře. Být to já,kouřím od rána do večera. Ale prostě mě to mrzí! Když třicetiletý chlap hulí jak továrna,jeho problém,jeho matka je to samé a má vlastní rozum,svůj mozek.Který zřejmě nepoužívá. Na to ale koukat na 12tiletého kluka,který je pro všechny ten svatý,je utrpení. Bolest. Buď nemá rozum,nebo ho nechce mít.
Nemusíte se k tomuto článku vyjadřovat.

What is wrong with me?

15. února 2009 v 19:00 | Ronny
Březen bude nejlepší.
Těší mě,že u minulého článku jste v hojném počtu napsali komentáře,ale musím vás zklamat :) nebylo to smutnění,bylo to přemýšlení,úvahy.Jinak je všechno v pohodě.
Zítra mi držte pace,ať mi není ráno špatně (při mém šťěstí..) já do školy musím :) a víte co nesnáším? lidi které nemají vlastní názor,styl.. a co nechápu? nechápu to,proč někdo musí mít moje 4sešity 4dny,ještě když mám ze zadu napsaný blbosti s kámoškou a teď to ví ta kravka.. No nic,tak hezký zítřejší den ve škole (pokuď nemáte prázky) a ještě hezčí život :)

Je to takové osobní video od kámošky,takže určitě nepochopíte.Ale je to vtipné :)Valentýn

14. února 2009 v 13:58 | Ronny |  o mně
Nevím,proč by češi měli slavit svátek nečeský,ale budiž. Jestli se ptáte,co já,já nic. Já Valentýn neřeším,ale co mě teď napadlo je,že matka si poručí a jede se pryč.Ale co kdybych ten Valentýn chtěla náhodou s někým slavit? Asi bych měla smůlu.No co. Zarážející pro mě je,když je to už přesně týden co jsem měla svátek a jediný kdo mi popřál byla rodina + kamarádky,nerodina se s tím nepáře.Přizná mi,že na to zapoměla a mam si vybrat bomboniéru.Děkuju o to já nestojím.Vždyť svátek jsou jen jmeniny nic zajímavého. Ale jak někdo na toto může zapomenout.. nechápu,já si pamatuju všechno,kdy má svátek soused,spolužáci,samozřejmě rodina.Asi prostě nikoho nezajímám.Nikdo si neřekne.Hele dnes má ona svátek.Ne,ani na toho Valentýna si na mne nikdo nevzpomene.Jsem tu zbytečná,vadí mi to?Tentokrát NE.Děkuju za názornou ukázku sobectví.
A upřímně,je mi jedno jestli si tohle nepřečtete,je mi jedno že si řeknete že se vztekám,je mi jedno že jsem hnusná,je mi jedno že jsem jen kamarádka,je mi jedno že mám ráda mladšího kluka,je mi jedno že to nikoho nezajímá.Je mi všechno jedno.

Wolfs 03

14. února 2009 v 10:29 | Ronny |  Animals,pets,etc


Anglický kokršpaněl - popis

14. února 2009 v 10:03 | Ronny |  Animals,pets,etc
PŮVOD:
Anglický kokršpaněl byl vyšlechtěn v 19. století ve Velké Británii, kde byl v roce 1902 standard tohoto plemene také přiznán..
POPIS:
Anglický kokršpaněl je živé, statné, sportovní postavy, kompaktního a dobře vyváženého vzhledu. Hlava je objemná, s čistě výraznou, dobře vyvinutou lebkou. Čumák je kvadratický, s dobře zřetelným přechodem od čela. Čenich nosu je velký, černý, s dobře vyvinutými nozdrami. Oči nemnoho vypuklé, kulaté, temné, hnědé nebo černé podle zabarvení, mají jasný a veselý pohled, s výrazem jemnosti a inteligence. Uši jsou dlouhé, visící, široké, posazené nízko, přiléhající k lícním kostem, pokryté dlouhou hedvábnou srstí. Tělo je silné a kompaktní. Krk je mírně delší a svalnatý. Hruď je hluboká, ale ne široká. Ocas je posazený k úrovni zad poněkud níže, dříve se kupíroval na polovinu své délky.
Srst je přiléhající, lesknoucí se, hedvábná, rovná a měkká. Barva je různorodá:. Při jednobarevném zabarvení černí psi nemohou mít hnědý nebo načervenale-hnědý odstín, bílý na hrudi se dovoluje, ačkoliv je nežádoucí.