Duben 2009

THE END - čtěte článek!

17. dubna 2009 v 21:10 | Ronny
Jo. Končím. Důvod je takový,že mě to tady nebaví,ne že by jinde bavilo,ale kvůli lidem ostatním. Začala jsem jinde,a dnes se rozhodla to tady ukončit. Neodcházím ze světa blogů,nýbrž z tohoto blogu. Název byl po Micce,mé nejmilejší kočce a jí je konec. Tak k čemu mít takové jméno. Chtěla bych pár lidí "vzít" s sebou , např. Kačku,Káju,Kamý,Bellu,Rossi,Medlin,Any,Hoblinku (popř.Kitty kdyby chtěla) Ostatním se omlouvám,nepřirostli mi k srdci.

Jestli teda někdo chcete semnou pokračovat bez jakýkoliv změn,napište mi na e-mail nemcova.verca93@seznam.cz a já vám pošlu adresu,tady ji už zveřejňovat nebudu.

AHOJ .

JARO

15. dubna 2009 v 14:38 | Ronny |  o mně
Bylo to dobrý :) to vám musí stačit! xD
Ps. Koncem dubna ruším tento blog,začínám znova.. jinde :)

Když se podaří,co se dařit má.. tak se to vždycky nějak posere!

14. dubna 2009 v 20:00 | Ronny |  o mně
ALOHA
Zítra je Jaro Evropy, u nás ve škole tedy, no strašně se těším (ironie ) tak blbou skupinku jsem si fakt nemohla vybrat dobrovolně.. :)
Ve čtvrtek píšem z matikyyy :(:(:(
No jinak skoro vše přistarem,skoro no..
Ahoj.

Seno

12. dubna 2009 v 21:37 | Ronny

Upřímně,už fakt nevím co přidávat .. dávám sem kraviny,nikoho to už nebaví,nedivím se Vám,prostě na Jaře a v Létě žijem všichni reálem,což je jen dobře.

zdroj - medlin.blog.cz

Vy jste elektrikář? pojďte se podívat

11. dubna 2009 v 19:49 | Ronny |  o mně
Jo,takhle stupidně řeší moje babička věci. Jestli jsem si stěžovala,že našeho souseda nevidím tu jednu hodinu a je mi smutno,ona to vyřešila. Pozvala ho,aby se podíval na elektriku,sice vůbec nevím na co,ale to nevadí. Samořejmě přikráčel v tom svém kloboučku a ještě se zapálenou cigaretou,chudák to nestihl jak tam babka vlítla. Poslední dobou je to vážně sranda. Nejdřív k nim hodíme míček od badmintonu pro který si následovně jdeme,a pak tohle. Moje střelená sestřenka z Moravy je vážně střelená. Má kapelu a jezdí po koncíkách do měst,jejich hudba mi sice nic neříká,ale to je můj problém,jsem zastaralá nejmíň o 1000 let,když neznám kapely typu Nirvana,The doors apod. Je strašlivě ukecaná,až to není možný. Jo a fotí hřbitovi,ten náš blízkej si bohužel nevyfotila,já ji odmítla doprovodit,už takhle jsme na sebe poutali dost pozornost s její sílou hlasu. 2 hodiny - přesně tak dlouho,do mě strýc hustil matiku,strašný!!!

Achich ouvej já končím,už je toho na mě vážně dost ..

Od Káji ; pro Káju ; VZ

10. dubna 2009 v 8:56 | Ronny |  o mně
Zdravím ,
píšu protože mě trápí spousta věcí ..
ne dobře,nic mě,skoro,netrápí,
píšu,protože vás chci informovat.
Toto jsem dostala od Káji (www.nachouta.blog.cz)
A toto je pro ni,protože dnes,slaví její blog 2.NAROZENINY!! :)tákže gratulacee:)
A vyfot zvířátko ..
chtěla jsem to udělat až dřív,ale teď je pořád něco řešení kolem školy,a nemám na to náladu,takže po 22.dubnu,tady vše oficiálně zveřejním a všechno pošlu. Omlouvám se že je to až tak dlouho,ale teď je pro mě přednější asi fakt ta blbá škola(střední) ..
Toť vše,tak někdy příště.. :)

Letní časy ...

9. dubna 2009 v 9:32 | Ronny |  o mně

Photobucket - Video and Image Hosting
Je tak krásně,že se mi chce až brečet Dnes opět nestrávím den u počítače,myslím,že nebudu jediná. Nejvíc,ale úplně nejvíc se těším na 29.-30.dubna.. první datum je datum koncertu Chinasek s Kačkou,druhé pálení čarodějnic,tedy májky a bude koonečněě po zkouškách!!
Tak jo,užijte si to všchno,co na tom světě můžete mít a udělá vás to šťastnými ..

Ps.podívejte se na toto video,to vás pobaví,je to důvod,proč nepřestávat kouřit

A toto je pro změnu hudba od Beatles,All You Need Is Love

Verča

Je hezky

6. dubna 2009 v 15:44 | Ronny |  o mně
Ach bože :D dementní nadpis :D jo dobře,tak je hezky,sluníčko svítí,kvete kvítí,ptáčci zpívají,sousedé dělají :D a nejen sousedé,dokonce i nesousedé. Ha ha vtipnej článek. Končím,dnes nic rozumného nevymyslím,zřejmě.

I say,goodbay my lovers:)

Zdroj avataru: www.nachouta.blog.cz

Nejnaštěvovanější stránky

5. dubna 2009 v 12:20 | Ronny |  o mně
Dnes bych vás chtěla seznámit s internetovými stránkami,kde jsem denně. Jsou to blogy,ale i weby samy o sobě.

1.Je asi web Chinasek - www.chinaski.cz
2.Po té zajdu samozřejmě na svůj

Tomáš Klus- Tady kdysi žila

5. dubna 2009 v 10:23 | Ronny |  Hudba
Dnes už se sice jmenuje Jednoduchá a je trochu pozměněná,ale pořád krásná:)
Tohle byl kdysi soutěžní videoklip,s kterým Tomáše vyhrál soutěž Zlín talent 07.
Sice to není tak starý,ale je tam úplně mlaďoučkej :D


Naivita mladých lidí

4. dubna 2009 v 21:18 | Ronny |  o mně
Jo.
Všichni si myslí jak je všechno úžasné,ale není. Zřejmě jsem v silné pubertě,protože mám záchvěvy vzteku a smutku dohromady. Možná že nemám důvod,možná že mám,ale já sakra nevím co mě štve! Štvou mě snad přijimačky,lidi okolo mě,nebo on ? Netuším,každopadně tuším,ne tuším,vím,že jestli budu pořád takhle nad vším uvažovat,zlikviduje mě to víc než celej Luštěničář. (divně zkloňovaný)
Nejspíš potřebuju do školy. Vidět ty lidi,dokonce i ty méně oblíbené a hlavně se z toho všeho vyspat,být na čerstvým vzduchu,a neuvažovat coby kdyby..
A hlavně,už si popovídat s kámoškou,teda,s tou druhou,každá je jiná a každá ma jiný názor,chci vědět i ten její.
Ale víte,že v lednu bylo všechno ok? a víte proč? Protože jsem si řikala,je Nový rok,nový život.. a ono prdlajs,všechno je stejný,ne-li horší. Jsem v pubertě,jo,protože tyhle kecy nemají váhu a já melu blbosti..
..ahoj.

Velikonoce

4. dubna 2009 v 11:12 | Ronny |  Fotogalerie

Podvečerní erotika?

3. dubna 2009 v 21:13 | Ronny |  o mně
Nadpis neřešte- radši :D
Dneska bylo tak nádherně jako dlouho ne. Dokonce jsme se s kámoškou pokoušeli hrát badminton. Říkám pokoušeli,protože jsme to hodili a chytli dohromady jen 9x .. prostě nám to spolu nejde :D to bude tou výškou- jsme stejně velké! Konečně jsem se dočkala i se sousedy,spíše,sousedem. Jeho matinka mě opravdu nezajímá :)) Jeho mimika je opravdu zvláštní..možná až trochu komická a přiblbá :D Ale co,každý jsem nějaký.

Právě jsem zjistila,že když je úplný ticho- to znamená když konečně zavřu klapačku,je slyšet silnice! fakt že jo,jak projížděj auta,mimo jiné i štěkající psi a samozřejmě bušící soused. Ta romantika v podvečer co?:D

A taky,moje máma není vůbec vtipná! Přišla jsem k ní a začala zpívat : "Už mi lásko není..20let.. " zařvala na mě "Sklapni!" .. za to babička,komentuje prosím pana Etlezera "Mě se na těch chlapech nelíbí ty řetězy.. vypadá jak buzerant!" okomentovala jeho kamínkový náhrdelník. A když si nemohla vzpomenout,co je jedn chlap,začala "To je.. to je.. to je ten... jak se jim říká.. on je.. " "TEPLEJ!!" ozvala jsem se společně s mámou,ach geny se nezapřou.
Tak se mě(e)jte hezky,ať jste ráda že jste rádi,a hlavně-hezký sousedy-to je základ!!


HURÁ + VYFOŤ ZVÍŘÁTKO

3. dubna 2009 v 12:58 | Ronny |  o mně
Ten blog.cz mě jednou zabije.. včera se nám celý den s kámoškou nešlo přihlásit,proto jsem požádala Káju,aby mi smazala anketu-tímto ti ještě děkuju :D
Anketa dopadla tak jak dopadla,a já teď budu vyřizovat ceny,ty zveřejním všechny najednou.
Myslím že budete překvapení ;)
A jak to teda dopadlo?
Kdo má VYHRÁT soutěž Vyfoť zvířátko?
Bella 23 % 16 Hlasy
Viki (Hoblinka) 17 % 12 Hlasy
Kája 34 % 24 Hlasy
Kamýk 26 % 18 Hlasy

Ale protože to bylo "těsný" a všechny tyhle holky mám moc ráda,odměním všechny :D
V blízké době čekejte zveřejnění všech cen + diplomů pro holky. Musím to všechno zrealizovat. Pak dám vědět na vaše weby.
Tak zatím,doufám že už mi to příště půjde bez potíží se přihlásit!

ČEŠIII DO TOHOO!! :D

1. dubna 2009 v 21:23 | Ronny |  o mně
Prostě VYHRAJEM :) Klucíí se snažej,zatím 1:1 ale to se poddá! :)
Máme už karty,ale slováci taky. Podle mě nahrávaj hlavně Barošovi,u kterýho čekaj že to dá. Tak uvidíme v druhym poločase! ;)
EDIT: Česko : Slovensko 1:2
Jak řekla Rada,škoda,ale musíme bojovat dál. A ono to půjde. Prostě zápas na tělo. Jedna chyba,ale zas vědí co udělali blbě. Čest Slovákům :D

Ne vždycky je všechno vtipný

1. dubna 2009 v 18:43 | Ronny |  o mně
Dobře někdo mi na tu moji blbost skočil,někdo ne. Ráno jsem volala máti,že musí ihned z práce přijít domů,že jsem si vzala blbě prášky,jinak než jsem měla (až na to že žádný neberu ;) ) měla tam šéfa,tak se vybavovat moc nechtěla,ale vyjevená byla dost. Do telefonu jsem pak zařvala Aprííl ,myslím že byl hodně nadšená..:) Babičce jsem netradičně sdělila že jsem v tom. Zeptala se mě s kým. Chjo nic nepochopila. Mělo to být vtipný,a ona si ze mě ještě utahuje.
Matka mi moji dávku oplatila,prý někde slyšela že je zas nějký vir. Ona to sice fakt slyšela,ale mezitím všichni tamnější odborníci potvrdili,že se jednalo o žert. Ovšem to už mi nesdělila! Jak blbec jsem tu doteď chodila okolo počítače a bála se ho zapnout.. aspoň jsem udělala jiný věci.
Sousedka je doma- byla skoro dva týdny pryč. Ano,slečinka si byla v lázních,předtím běhala po doktorech,tak konečně.Synáček už má mátinku doma. Myslím,že je šťastnej. V opačném slova smyslu..
Uvidím co bude všechno dál.Děje se toho nějak moc.Příliš. Na mě.
Jo a nebyl pěváák !! :D já a kámoška chyběla a on nebyl. Chápejte to je užasný,já o něj nepřijdu! :)A zaroveň nedám prostor tomu malýmu červovi z jiný planety. Úžasné... :))

THE END

1. dubna 2009 v 0:00 | Ronny

Vážení,milý,je tu KONEC .
KONČÍM S TÍMTO SVĚTEM,VIRTULNÍM,I REÁLNÝM.
Původní datum spadalo na 7.6.2009
mé narození činní 7.9.1993
ale už to takhle nejde,nenechám si nadále od ostatních ubližovat,mrzí mě to. Je konec,konec tohohle blogu,mýho posranýho života. Sorry.